|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Файли та інструкції
Будні: 8:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний
| Виробник | Azzardo |
|---|---|
| Потужність | 18W |
| Робоча напруга | 220 V |
| IP захист | IP54 |
| Ширина | 11 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Вага нетто | 0,96 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал / Полікарбонат |
| Патрон | E27 |
| Лампочки | 1 шт. |
Ми завжди прагнемо забезпечити зручність та комфорт нашим клієнтам. Обирайте найкращі для вас способи оплати й доставки під час оформлення замовлення!
Зверніть увагу! Даний спосіб оплати передбачає внесення авансу 200 грн.