|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Трековий світильник TK-Lighting tracer 4145
Артикул
4145
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Колір світіння | Нейтральне світло |
| Тип діода | LED |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 125 мм |
| Температура світіння | 4000 K |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Циліндр |
| Тип світильника | Для трекових систем |
| Тип приміщення | Для дому; Для магазину; Для офісу; Для ресторану; Для бару; Для кафе |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Тип обладнання | Трековий світильник |
| Кількість фаз | 1 фазні |