|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Торшер TK-Lighting teo 5043
Артикул
5043
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Колір світіння | Білий теплий |
| Потужність | 30W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Температура світіння | 3000 K |
| Вага нетто | 3,3 кг |
| Світловий потік | 3270 Lm |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Дерево / Метал |
| Тип світильника | Торшер |
| Лампочки | 1 шт. |
| Матеріал основи | Дерево |
| Глибина, мм | 60 мм |