|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Azzardo |
|---|---|
| Потужність | 50W |
| Робоча напруга | 220 V |
| IP захист | IP20 |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 8 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 8 мм |
| Тип монтажу | Врізний; Вбудований |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Алюміній / Метал |
| Форма | Квадратна |
| Тип приміщення | Для вітальні; Для коридору; Для передпокою; Для балкону; Для офісу |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип колби | MR16 |