|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник TK-Lighting alambre 2702
Артикул
2702
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 325 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Кубічна |
| Тип приміщення | Для коридору; Для передпокою; Для балкону; Для ванної; Для офісу |
| Тип лампи | Енергозберігаючі |
| Тип цоколя | E27 |