|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельовий світильник TK-Lighting rondo 80 Сірий 2725
Артикул
2725
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 130 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага нетто | 3,5 кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Абажур / Метал |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Енергозберігаючі |
| Колір абажура | Сірий |
| Лампочки | 6 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 800 мм |