|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельовий світильник TK-Lighting hilton 4180
Артикул
4180
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 165 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Абажур / Метал |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Енергозберігаючі |
| Тип цоколя | E27 |