|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Спот TK-Lighting redo 4 Білий 977
Артикул
977
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 10W |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага нетто | 1 кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб монтажу | Монтажна планка; Саморізи |
| Тип світильника | Споти з короткою основою |
| Лампочки | 4 шт. |
| Тип цоколя | GU10 |
| Глибина, мм | 270 мм |