|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник TK-Lighting teo 1389
Артикул
1389
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 30W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ширина | 1260 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Температура світіння | 3000 K |
| Вага нетто | 1,5 кг |
| Світловий потік | 3270 Lm |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Дерево / Метал |
| Лампочки | 1 шт. |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Прямокутник |
| Глибина, мм | 300 мм |