|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник TK-Lighting elit white 4356 білий
Артикул
4356
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 10W |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Тип монтажу | Підвісний |
| Колір | Білий / Золотий |
| Матеріал | Метал |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип цоколя | GU10 |