|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Настільна лампа TK-Lighting troy 5031
Артикул
5031
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага нетто | 1,1 кг |
| Матеріал корпусу | Дерево / Метал |
| Колір | Чорний |
| Патрон | E27 |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | Тканина |
| Колір абажура | Графіт |
| Лампочки | 1 шт. |
| Глибина, мм | 180 мм |