|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 10W |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага нетто | 0,6 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Патрон | GU10 |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | Метал |
| Лампочки | 1 шт. |
| Глибина, мм | 130 мм |