|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага нетто | 1,01 кг |
| Матеріал корпусу | Дерево / Метал |
| Колір | Графіт |
| Патрон | E27 |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | Тканина |
| Колір абажура | Графіт |
| Лампочки | 1 шт. |
| Глибина, мм | 200 мм |