|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра підвіснаTK-Lighting galaxy 1640
Артикул
1640
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал / Пластик |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Чаша |
| Тип цоколя | E27 |