|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 12W |
| Робоча напруга | 220 V |
| IP захист | IP20 |
| Призначення | Для готелів; Для дому; Для бару; Для підсвічування стін |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 405 мм |
| Температура світіння | 3000 K |
| Вага нетто | 0,85 кг |
| Світловий потік | 1250 Lm |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Тип світильника | Настінний; Бра |
| Тип приміщення | Для вітальні; Для коридору; Для передпокою; Для балкону; Для офісу |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Лампочки | 1 шт. |
| Глибина, мм | 35 мм |