|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра TK-Lighting enzo Чорно-золотий 1302
Артикул
1302
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Робоча напруга | 220 V |
| IP захист | IP20 |
| Призначення | Приліжкові; Для готелів; Для дому; Для бару; Для кафе |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 150 мм |
| Температура світіння | 4000 K |
| Вага нетто | 0,26 кг |
| Світловий потік | 270 Lm |
| Колір | Чорний / Золотий |
| Матеріал | Метал |
| Тип світильника | Настінний; Бра |
| Тип приміщення | Для коридору; Для передпокою; Для балкону; Для офісу |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Патрон | COB |
| Лампочки | 1 шт. |
| Глибина, мм | 140 мм |