|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Будні: 8:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний
| Виробник | Havit |
|---|---|
| Потужність | PD20W |
| Колір | Білий |
| Вага нетто | 0,04 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Штрихкод | 6939119067533 |
| Матеріал | ABS+PS |
| Вихідна напруга | USB:DC5 V/3A,9 V/2A,12 V/1.5A(18W);Type-C:DC5 V/3А,9 V/2.22А,12 V/1.66А(20W) |
| Розмір | 42х26х79 мм |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Вхідна напруга | 100-250 V |
| Роз'єм | USB; Type-C |
Ми завжди прагнемо забезпечити зручність та комфорт нашим клієнтам. Обирайте найкращі для вас способи оплати й доставки під час оформлення замовлення!
Зверніть увагу! Даний спосіб оплати передбачає внесення авансу 200 грн.