|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 50W |
| Особливість | Зі змінною лампою |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал / Пластик |
| Форма | Купол |
| Тип світильника | Для трекових систем |
| Тип приміщення | Для дому; Для магазину; Для офісу; Для ресторану; Для бару; Для кафе |
| Тип лампи | MR16 |
| Патрон | GU10 |
| Тип обладнання | Трековий світильник |
| Кількість фаз | 1 фазні |