|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Колір світіння | Нейтральне світло |
| Тип діода | LED |
| Потужність | 3W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 146 мм |
| Температура світіння | 4000 K |
| Світловий потік | 270 Lm |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Циліндр |
| Тип світильника | Точковий; Для трекових систем |
| Тип приміщення | Для дому; Для магазину; Для офісу; Для ресторану; Для бару; Для кафе |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Тип обладнання | Трековий світильник |
| Кількість фаз | 1 фазні |