|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 25W |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1770 мм |
| Вага нетто | 2,2 кг |
| Матеріал | Абажур / Дерево / Метал |
| Тип світильника | Торшер |
| Колір абажура | Білий |
| Лампочки | 1 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 550 мм |