|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Торшер TK-Lighting umbrella білий 5169
Артикул
5169
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 25W |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 1680 мм |
| Вага нетто | 2,6 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Абажур / Метал |
| Тип світильника | Торшер |
| Колір абажура | Білий |
| Лампочки | 1 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 300 мм |