|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Торшер TK-Lighting soho 5037
Артикул
5037
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага нетто | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Тип світильника | Торшер |
| Колір абажура | Чорний / Золотий |
| Лампочки | 1 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 470 мм |