|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Торшер TK-Lighting deva graphite 5218
Артикул
5218
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 25W |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1430 мм |
| Вага нетто | 2,8 кг |
| Колір | Графіт |
| Матеріал | Абажур / Дерево / Метал |
| Тип світильника | Торшер |
| Колір абажура | Графіт |
| Лампочки | 1 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 500 мм |