|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Точковий світильник TK-Lighting space white 3390 білий
Артикул
3390
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 75 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага нетто | 1,5 кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб монтажу | Монтажна планка; Саморізи |
| Форма | Циліндрична |
| Тип світильника | Точковий; Стельовий |
| Тип приміщення | Для спальні; Для кухні; Для коридору; Для офісу |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Лампочки | 1 шт. |
| Тип цоколя | GX53 |
| Тип колби | MR16 |
| Глибина, мм | 80 мм |