|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Точковий світильник TK-Lighting space black 3399 чорний
Артикул
3399
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага нетто | 0,45 кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб монтажу | Монтажна планка; Саморізи |
| Тип світильника | Споти з короткою основою |
| Лампочки | 2 шт. |
| Тип цоколя | GX53 |
| Глибина, мм | 80 мм |