|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 10W |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 85 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага нетто | 0,27 кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб монтажу | Монтажна планка; Саморізи |
| Форма | Циліндрична |
| Тип світильника | Точковий; Стельовий |
| Тип приміщення | Для спальні; Для вітальні; Для коридору; Для офісу |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Колір абажура | Білий |
| Лампочки | 1 шт. |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип колби | MR16 |
| Глибина, мм | 110 мм |