|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 10W |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 25 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Тип монтажу | Врізний; Вбудований |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Кругла |
| Тип приміщення | Для спальні; Для вітальні; Для коридору; Для офісу |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип колби | MR16 |