|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник TK-Lighting maxi 3478
Артикул
3478
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 200 мм |
| Тип монтажу | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Тип приміщення | Для коридору; Для передпокою; Для балкону; Для ванної; Для офісу |
| Тип цоколя | E27 |