|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Titanum |
|---|---|
| Потужність | 15-500W |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Димер механічний |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Штрихкод | 4820118299709 |
| Колір | Білий |
| Розмір | 86х86х55 мм |
| Матеріал | Полікарбонат, сталь, залізо, латунь |
| Кількість у внутрішньому коробі | 15 шт. |
| Кількість у коробі | 120 шт. |
| Серія | STANDARD |
| Сила струму | 10:00 AM |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |