|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельовий світильник TK-Lighting kantoor Зелений 1078
Артикул
1078
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага нетто | 1,5 кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Абажур / Метал |
| Форма | Багатокутна |
| Тип лампи | Енергозберігаючі |
| Колір абажура | Зелений |
| Лампочки | 1 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 520 мм |