|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Тип діода | LED SMD |
| Потужність | 36W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 100 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Температура світіння | 4000 K |
| Вага нетто | 2,4 кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 2800 Lm |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Лінійна |
| Тип світильника | Лінійний; Настінний |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Лампочки | 1 шт. |
| Глибина, мм | 40 мм |