|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага нетто | 1,25 кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Абажур / Метал / ПВХ |
| Колір абажура | Синій |
| Лампочки | 4 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 450 мм |