|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 10W |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага нетто | 0,5 кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Дерево / Метал |
| Спосіб монтажу | Монтажна планка; Саморізи |
| Тип світильника | Споти з короткою основою |
| Лампочки | 2 шт. |
| Тип цоколя | GU10 |
| Глибина, мм | 170 мм |