|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Havit |
|---|---|
| Потужність | PD18W |
| Колір | Білий |
| Вага нетто | 0,0387 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Штрихкод | 6939119025151 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Вихідна напруга | USBQC3.0DC5 V/3.1A,9 V/2.0A,12 V/1.5A(18W) |
| Розмір | 46,4х27,5х83 мм |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Вхідна напруга | 100-250 V |
| Роз'єм | USB |