|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Патрон | E27 |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | Тканина |