|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал корпусу | Дерево / Метал |
| Колір | Чорний |
| Патрон | E27 |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | Метал |