|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра TK-Lighting retro 1903
Артикул
1903
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага нетто | 0,22 кг |
| Колір | Чорний / Золотий |
| Матеріал | Метал |
| Лампочки | 1 шт. |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Павук |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 100 мм |