|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра TK-Lighting galaxy 1645
Артикул
1645
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага нетто | 1,52 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал / Пластик |
| Колір абажура | Чорний |
| Лампочки | 4 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 600 мм |