|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага нетто | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал / Скло |
| Колір абажура | Графіт |
| Лампочки | 4 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 400 мм |