|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра TK-Lighting bari 2835
Артикул
2835
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| Ширина | 950 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага нетто | 2,3 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал / Скло |
| Колір абажура | Графіт |
| Лампочки | 2 шт. |
| Тип цоколя | E27 |
| Глибина, мм | 480 мм |