|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 380 мм |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Абажур / Метал |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Коло |
| Тип цоколя | E27 |