|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра підвісна TK-Lighting tempre 2829
Артикул
2829
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 900 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Купол |
| Тип цоколя | E27 |