|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 950 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Абажур / Метал |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Циліндр |
| Тип цоколя | E27 |