|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра підвісна TK-Lighting hilton 4346
Артикул
4346
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 25W |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Абажур / Метал |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Коло |
| Тип цоколя | E27 |