|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал / Пластик |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Багатокутник |
| Тип цоколя | E27 |