|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра підвісна TK-Lighting elio 3181
Артикул
3181
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 60W |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал / Скло |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Овал |
| Тип цоколя | E27 |