|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра підвісна TK-Lighting deva white 4106 білий
Артикул
4106
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Виробник | Tk-lighting |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Ширина | 980 мм |
| Висота | 900 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Абажур / Дерево / Метал |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Циліндр |
| Тип цоколя | E27 |