|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Фонарик ручной "VERON"
Будні: 8:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний
Фонарик ручной "VERON"
| Виробник | Horoz |
|---|---|
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 5 V |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | Horoz Electric |
| Колір | Білий+блакитний |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Гарантія | 24 міс |
| Світловий потік | 150 Lm- 3000К, 290 Lm- 4200К , 160 Lm- 6400К |
| Температура світіння | 3000/4200/6400 K |
| Тип діода | LED SMD |
| Ресурс роботи | 30000 год |
Ми завжди прагнемо забезпечити зручність та комфорт нашим клієнтам. Обирайте найкращі для вас способи оплати й доставки під час оформлення замовлення!
Зверніть увагу! Даний спосіб оплати передбачає внесення авансу 200 грн.