|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Виробник | Horoz |
|---|---|
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Тип діода | LED SMD |
| Потужність | 10W |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Кут світіння | 105° |
| Ресурс роботи | 25000 год |
| Гарантія | 24 міс |
| Температура світіння | 4200 K |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Колір | Білий |
| Розмір | 55х50 мм |
| Матеріал | Полиамід |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип цоколя | GU10 |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |