|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Будні: 8:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний
| Виробник | Videx |
|---|---|
| IP захист | IP20 |
| Робоча температура | -25°С - +40°С |
| Вага нетто | 0,194 кг |
| Частота | 50/60 Hz |
| Переріз проводу | 4 мм² |
| Серія | RESIST |
| Штрихкод | 4820246482707 |
| Сила струму | 25А |
| Матеріал | Поліамід (корпус), мідь, срібло (матеріали контактів) |
| Тип спрацьовування | Електромеханічний |
| Розмір | 82х67х36 мм |
| Категорія товару | Диференційне реле |
| Кількість у коробі | 72 шт. |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 2п |
| Відключаюча здатність за КЗ | 10кА |
| Напруга живлення | 230-400 V |
| Диф. струм | 30 mA |
| Тип за видом струму витоку | А |
Ми завжди прагнемо забезпечити зручність та комфорт нашим клієнтам. Обирайте найкращі для вас способи оплати й доставки під час оформлення замовлення!
Зверніть увагу! Даний спосіб оплати передбачає внесення авансу 200 грн.